Program knihovny v září 2021

Vážení čtenáři, s koncem prázdnin se i knihovníci, stejně jako školáci, vracejí k „pravidelnějšímu“ režimu. Proto se tedy opět můžete těšit na dlouhou provozní dobu každý den, půjčovní soboty a oblíbené akce jako vernisáže, nové výstavy, vzdělávací lekce pro studenty i seniory, tradiční čtení a tvoření pro nejmenší děti, besedy, přednášky a Akademie volného času. Na které z nich Vás tedy zveme v září?

1. 9. od 17 hod. – Vernisáž výstavy: Grafika Vlasty Švejdové.

15. 9. od 18 hod. – Kateřina Hájková: Bůh po Osvětimi – přednáška z cyklu Akademie volného času.

23. 9. od 9 hod – Dostaveníčko s audioknihou – vzdělávací lekce nejen pro seniory. Počet účastníků je omezen – přihlášky a více informací na miloslava.netusilova@knihovna-uo.cz.

Grafika Vlasty Švejdové

1. 9. – 31. 10. 2021

Výstava české ilustrátorky, grafičky, malířky a karikaturistky, jejíž ilustrace obsahuje mnoho našich knih pro děti a mládež. Výstava je i prodejní.

Na viděnou v knihovně!