Program knihovny v prosinci 2021

Milí čtenáři, prosincový čas dárků je za chvilku zde, proto i my přinášíme do předvánočního času několik malých pozorností-akcí pro radost. Na které Vás zveme?

6. 12. v 10 hod. – Vánoční Bookstart Mini s inspirací pro Ježíška na knížky a hračky pro nejmenší.

6. 12. v 16 hod. – Vánoční Bookstart Junior s vánočními knížkami a tipy na deskové hry.

Na obě akce je nutné se nahlásit přes e-mail iveta.sedova@knihovna-uo.cz nebo ve FB skupině.

9. 12. v 16 hod. – Těšíte se na Ježíška? – čtení a tvoření na vánoční téma, vhodné pro děti do 8 let. Na akci je třeba se předem přihlásit na dětském oddělení (737 327 432). Prosíme o příspěvek 10 Kč na materiál.

Výstava výtvarných prací dětí ze Speciální MŠ, ZŠ a Praktické školy v Ústí nad Orlicí. K vidění do 30. 12. 2021.

Těšíme se na viděnou a přejeme krásné adventní rozjímání.

Městská knihovna Ústí nad Orlicí.