Program knihovny v dubnu 2023

Vážení čtenáři, v dubnu Vás zveme do knihovny na tyto akce:

3. 4. – 10 hod. – Bookstart Mini – téma Velikonoce – na akci je nutné se přihlásit ve FB skupině nebo na mailu iveta.sedova@knihovna-uo.cz

3. 4. – 16 hod. – Bookstart Junior – téma Velikonoce – na akci je nutné se přihlásit ve FB skupině nebo na mailu iveta.sedova@knihovna-uo.cz

12. 4. – 16 hod. – Jarní příběh s prvky arteterapie – Přijďte na lekci s prvky arte technik na motivy jarního příběhu. Akce je vhodná pro děti 6–10 let, které budou při lekci bez rodičů, aby se mohly soustředit a plně se zapojit do pohádky. S sebou si vezměte oblečení, které se může zašpinit. Prosíme o příspěvek 20 kč na materiál.

12. 4. – 18 hod. – Pavel Holásek: Antropocén (Doba lidová) – přednáška z cyklu Akademie volného času

18. 4. – 14 – 15 hod. – Jom-ha-šoa – veřejné čtení jmen obětí holocaustu

19. 4. – 16 hod. – Čtení jarní pohádky s tvořením – Tentokrát si přečteme jarní pohádku. Po pohádce si opět něco malého vytvoříme. Tak neváhejte, děti, a přijďte! Akce je vhodná pro děti do 8 let. Prosíme o příspěvek 20 kč na materiál.

20. 4. – 15 hod. – Odpoledne deskových her – Přijďte si s námi zahrát vaše i naše oblíbené deskové hry. Akce je vhodná pro všechny milovníky deskovek ve věku od 0–99 let.

27. 4. – 15,30–16,30 – Čtenářský klub ZaBOOKem Junior – Bude probíhat třetí setkání čtenářského klubu ZaBOOkem. Téma zatím není známé, protože se bude domlouvat individuálně ve skupině s dětmi. Jestli máte zájem být součástí klubu a jste ve věku 10–13 let, tak neváhejte a přijďte. Těšíme se na Vás! Prosíme o příspěvek 20 kč na materiál.

Z oka do oka

do 30. 4. 2023